چهارشنبه 15 تیر‌ماه سال 1384
ذکات دانستن

 

با سلام مجدد خدمت همه دوستان

امیدوارم که همه عزیزان خوب و خوش و سلامت در پناه خداوند بزرگ و مهربان بوده باشند.

با توجه به اینکه اعتقاد دارم تنها دانستن کافی نیست و آدمی باید از دانسته های خود دیگران را نیز آگاه و بهره مند نماید و ضمنا فرصت شناخت و همفکری و بهره گیری از تجربیات دیگران را نیز از دست ندهد. از نظر بنده آگاهی های نوع بشر فقط در صورتی مفید به فایده خواهد بود که بتواند کمکی به دیگران نموده و حتی الامکان نیازی از دیگران را برطرف نمائید . حال این کمک چه از بعد مادی مانند اختراعات و چه از بعد معنوی مانند دادن شناخت و آگاهی نسبت به مسائلی که معمولا ما انسانها دچار آن هستیم ( درست مانند کاری که یک روانشناس انجام می دهد) باید راهگشا و قابل فهم، قابل درک و قابل نقد و بررسی باشد.    
لذا تصمیم گرفته ام به زودی سلسه مباحثی را در این قسمت مطرح کرده و تا آنجاییکه مطالعات و تجربیات بنده یاری نمائید ( البته به کمک شما دوستان عزیز خودم ) به سهم خودم قدمی هر چند کوچک و ناچیز در این مقوله برداشته و به هر صورت دینی را که در خود نسبت به داشته ها و دانسته هایم و شما دوستانم دارم ( از هر گوشه خاک عزیز و پهناور ایران قشنگمون ) ادا کنم که گفته اند زکات دانستن ،‌یاد دادن است.
انشاء الله در روزهای آینده در نظر دارم راجع به مبحث خواب، چگونگی و چرایی خواب دیدن،‌ چرا بعضی از افراد خوابهایی که می بینند به راحتی تعبیر می شود ، آیا اصلا همه توانایی خواب دیدن را دارند یا خیر، آیا تا بحال برای شما پیش آمده که که چیزی را در بیداری ببینید یا جایی بروید که احساس کنید قبلا آنجا بوده اید یا آن چیز را دیده اید یا حتی جالبتر اینکه حتی در ذهن خودتان می توانید تا چند لحظه بعد از آن رخداد را هم بگویید ؟؟؟؟ جواب این سوال و سوالهای مشابه آن و.... بعضی نکات دیگر .
در هر شکل منتظر نظرات شما دوستان خواهم بود و سعی می کنم در اولین فرصت ( به دلیل اینکه من شاغل هم هستم زمان دقیقی مشخص نکردم ولی سعی می کنم بیشتر از چند روز تاخیر در نوشتن نداشته باشم) مطلب مورد نظر را بنویسم و در معرض نقد و بحث و بررسی شما دوستانم قرار دهم.
تا سلامی دیگر

دوستدار همه شما

بستنی